Proje Danışmanlık Destekleri

Image

KRS Bilişim Destek ve Danışmanlık Hizmetleri kapsamında müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına aşağıdaki servisler aracılığıyla yanıt veriyoruz:

Proje Yönetimi

Proje yönetimi, titizlik ve bilgi birikiminin harmanlanmasını gerektiriyor. KRS Bilişim'in proje yönetim hizmeti, projelerin Proje Yönetim Metotu doğrultusunda titizlikle yönetilmesini sağlıyor. Proje yönetimi hizmeti, uygulama ve özel yazılım geliştirme hizmeti ile birlikte sunuluyor. Hizmet projelendirmenin gerektirdiği ihtiyaçları karşılıyor.

Proje Uygulama

Dijital dönüşüm kapsamında süreçlerin ERP başta olmak üzere fonksiyonel çözümler ile yönetilmesi gerekiyor. Bu süreçte analiz, tasarım, implementasyon, canlıya geçiş ve canlıya geçiş sonrası refakat aşamalarının en doğru şekilde yönetilmesi önem taşıyor. Logo Proje Yönetim metodu, projelerin iyileştirme fırsatları ve müşteri beklentileri göz önünde bulundurularak disiplinli bir şekilde yürütülmesini sağlıyor.

Proje Yönetim metodunda süreç ürün satışı öncesi aktivitelerden başlayıp canlı kullanım desteği adımlarına kadar devam ediyor. Bu metot ile projelerde etkin analiz ve planlama yapılması, paydaşlar arasında güçlü iletişim kurulması, anahtar kullanıcı olarak ifade ettiğimiz yetkililerin projeye etkin katılımının sağlanması hedefleniyor. Bu sayede projelere değer katarak projenin başarılı sonuçlanması sağlanıyor.

Size özel çözümler için bize ulasın Bize Ulasın