Yazılım Geliştirme

Image

KRS Bilişim Destek ve Danışmanlık Hizmetleri kapsamında müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına aşağıdaki servisler aracılığıyla yanıt veriyoruz:

Özel Yazılım Geliştirme

KRS Bilişim; Hazine Yönetimi, B2B sistemleri, Veri Toplama , Konsolidasyon ve Merkezi Raporlama alanlarına yönelik işletmeler için ihtiyaçlara göre özelleştirilebilen çözümler sunuyor. Bunun yanı sıra danışmanlık, destek, eğitim, entegrasyon, hosting ve uygulama bakım hizmetleri ve raporlama sistemleri ile dijital dönüşüm stratejileri geliştirmeye yardımcı oluyor. Projelerimiz, 70'e yakın ülkede ve birçok farklı dilde binlerce kullanıcıya hizmet veriyor.

Özelleştirme ve Entegrasyon

Dijitalleşme, yönetim anlayışında ve iş yapış biçiminde köklü değişimler yaratıyor. Yeni nesil teknolojiler ile geliştirilen otomasyonlar büyük avantajlar sağlıyor. Bununla birlikte bu avantajlar özelleştirme ve entegrasyon ihtiyaçlarının karşılanmasını gerektiriyor. Uzman ekiplerimizle Özelleştirme ve Entegrasyon hizmeti sunuyoruz. Bu sayede üçüncü parti yazılımların Logo çözümleri ile entegre edilmesi mümkün oluyor.

<

Size özel çözümler için bize ulasın Bize Ulasın